Подача замовлення

  1. Замовлення подається в електронному вигляді через: Особистий кабінет (О.К. Дюнес), електронна пошта, особисто продиктоване в офісі та перевірене.
  2. Розміри приймаються по написаним рекомендаціям у розділі “Розміри” або “Технічна інформація” тобто ми відштовхуємося від розмірів які рекомендуємо  (у системі профі мається на увазі ширина із направляючими тканина у такому випадку буде трішечки меншою) , тому галка яка віднімає розміри системи від габаритного розміру дає розмір по тканині (або по так званому віртуальному стику рами та штапика по ширині, особливо для системи профі де тканина буде меншою).
  3. Тобто готова штора буде мати розміри такі які подав клієнт без врахування механізмів, у відкритих системах (без коробів) тканина буде в розмір із штапиком, а у закритих залежить від типу, у Classic індивідуальний замір у Profi розмір із штапиком буде враховувати напрямні тканина буде трохи менша.
  4. Габаритний розмір – це розмір ролети, день ніч, вертикальних жалюзі, горизонтальних із урахуванням системи, короба, карнизу та інше.
  5. Якщо був заміряний габаритний розмір (із врахувнням механізмів, коробів, карнизів тощо) то тоді галочка габаритів дозволяє зробити віртуальний розмір по стику рами та штапика по ширині.
  6. Курс рахується в день коли замовлення подане.
  7. Замовлення яке збережене в Особистому Кабінеті (О.К. Дюнес) можна перерахувати через редагування
  8. Якщо замовлення подане по телефону, фотографією чи іншим способом не вказаним у п.1, то відповідальності за правильність поданого замовлення ми не несемо.
  9. В Особистому кабінеті, діють обмеження розмірів для того щоб уникнути проблем з експлуатацією, їх можна зняти але виробник відповідальності за наслідки перевищення норм розмірів не несе.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Авторизація
*
*
Генерація паролю