Жалюзі «Дюнес» — лідируюча компанія з продажу жалюзі у Вінниці. Ми завжди в курсі останніх новинок зі світу жалюзі, а завдяки власній лінії виробництва втілюємо всі ці новинки в короткі терміни у готові вироби. У нашому виставковому залі можна подивитися і вибрати варіанти жалюзі на кухню, для залу, на балкон, в дитячу і в інші житлові чи робочі приміщення.

Ми готові запропонувати клієнтам величезний асортимент
виробленої продукції – жалюзі в Вінниці:

• Вертикальні жалюзі — найбільш поширений варіант, складається з вертикально розташованих ламелей і включає в себе безліч підвидів, від звичайних офісних варіантів до шикарних тюлевих штор — жалюзі.
• Горизонтальні жалюзі — практичний варіант сонцезахисної системи, що дозволяє плавно регулювати сонячне світло, можуть бути зроблені з алюмінію, дерева, пластика і бамбука.
• Рулонні штори — стильний і вишуканий варіант захисту від сонця, безліч тканин дозволяють відмінно вписати такі вироби практично в усі інтер’єри квартири або офісу.
• Фотожалюзі — вироби, на які можна наносити будь-який малюнок, унікальний товар в штучному виконанні.
• Плісе — новинка з плісированих тканин, різні варіанти виконання, управління і безліч тканин роблять їх лідером по зручності використання і красі конструкції.
• Римські штори — ще одна новинка світу жалюзі, рівні і повітряні складки таких виробів чудово виглядають на невеликих стулках вікна і на величезних вітражних вікнах.
• Рольставні — захисні жалюзі, призначені для захисту від небажаного проникнення в приміщення. Надійна, практична і зручна в управлінні конструкція

Як ми починали

Фірма “Дюнес” розпочала роботу у 1996 році і на цей момент ми присутні на ринку 18 років. Розпочиналось усе доволі просто, із привезення із Польщі матеріалів до Вінниці для горизонтальних жалюзі. Потім було маленьке приміщення, примітивні ручні станки, та як результат – кропітка ручна праця.

Йшли роки і курс, узятий нами: якість, ціна, термін виготовлення, був зрозумілий. І ми нарешті досягли цього. Зараз можемо запропонувати вигідну ціну, якість та термін виготовлення до 2-х днів.

Чим ми вирізняємось

Ми маємо свої особисті розробки!
Наприклад штори жалюзі з малюнком у Вінниці. Це неможливо зробити не тільки в області, але й по всій Україні! Малюнок на горизонтальних жалюзях – це зображення, яке ви можете намалювати від руки на шматку паперу. Це звичайний однокольоровий малюнок, але вони бувають різні та дуже гарні. Можете вибрати один із багатьох тисяч, або принести свій. Також фотодрук у вигляді полотна картини. Або ще 2 варіанти: так само як малюнок, Ви можете вибрати будь-яке фото у хорошій якості, або навіть можете принести власне фото. Це особливості, які роблять нас одними з кращих у Вінниці та Україні.

Ми завжди прагнемо кращого – маємо широкий вибір тканин, а саме:
– 38 для вертикальних 127мм та 50 для 89мм,
– 39 кольорів для горизонтальних жалюзі,
– 26 полотен для бамбукових штор,
– близько 45 тканин для рулонних штор,
– більше 10 видів тканин для системи “День-та-ніч”. Та багато, багато іншого.
І цей запас стабільно збільшуємо при тому, що майже все постійно є у наявності.

Як тільки є можливість зробити щось нове, одразу цим займаємось.
Приблизно це виходить раз на півроку. Три рази брали участь у виставках. У 2013 році мали можливість отримати 3 місце серед усіх фірм Вінниці. Власне, усіх, не лише нашої галузі, а й інших галузей також. Так, без зайвої соромливості, ми користуємося визнанням.

Активно співпрацюємо із фірмами Європейського Союзу, а Китаю, не довіряємо.
Наші конкуренти частіше беруть китайську продукцію, щоб заманити клієнтів ціною вертикальних та горизонтальних жалюзі у Вінниці. Тому в них і може бути дешевше від 2-х до 10-ти гривень на метрі квадратному. Хоча співвідношення ціна – якість у нас одне з кращих в Вінницькій області.

Завжди раді допомогти вам у виборі.
Найунікальніший декор не є перешкодою для нас, а ціни на жалюзі у Вінниці – одні з найприємніших

Працівники – основа нашої міцності!
Це дійсно віддані своїй роботі люди, які слідкують, щоб Ви отримали продукт, що відповідає очікуванням якості та естетичного вигляду. Наші менеджери нададуть Вам повну інформацію про горизонтальні та вертикальні штори жалюзі і з великим бажанням допоможуть підібрати найкраще рішення для вашої оселі. 17 років досвіду це підтвердять!

На цьому ніби все, запрошуємо Вас, відвідати нас! Пригостимо чаєм!
Всього Вам найкращого!
З повагою, колектив компанії «Дюнес»

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

Авторизація
*
*
Генерація паролю